Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma hizmetini ilk sunan firma olarak şu bir gerçekki ilk zamanlar bu hizmet gelişmeden ve yayılmadan önce müşteriye sunulan lüks taşımka hizmeti sınıfında idi. ve fiyatlar çok yüksekti. Zamanla bu hizmet yayılmaya başlayınca fiyatlarda rekabet sebebi ile aşşağı düşmeye başlamış, bilinçisiz birçok firma bu hizmeti verme yarışına girip cidii kazalarasebebiyet vermiş yarallanma ve hatta ölümler meydana gelmiş eşyalar ise kullanılmaz duruma gelmiştir.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Firmamız sektörün ilk firması olarak sayısı ertan bu firmalara karşı asla bir rekabet havasına girmemiş, sunduğu firyatlarda kendi asansörlü araçlarını lkullanması itibari ile  müşteriye büüyük ekonomik kolaylıkar sağlamıştır. Yüksek katlı binalarda müşterinin eşyasının belli bir zaman zarfında gerçekleştirilmesini istemesi, firmaları bir sıkıntıya sokmuş ya fazla personel ile bu hizmeti gerçekleştirecek yada asansörlü evden eve taşıma ile bu hizmeti gerçekleştirecek zorunluluk doğurmuştur. Firmalar genelde personel arttırımında karar kılmamış çünkü taşıma sırasında eşyaların zarar görme payının çok fazla risk taşıması, 2 seçeneği yani asansörlü taşımayı tercih etmeleirni sağlamıştır.

İstanbul Asansörlü taşıma

İstanbul asansörlü Taşıma hizmeti gerçekten çok zor bir hizmet, Aşırı bir dikkat ve profesyonellik istemekte, Ama hepsinden önce disiplinli planlaı bir çalışma istemekte, Bu planın hazırlanması için müşteriye mutlaka ücretsiz ekspertiz hizmeti verilemsi şarttır. Bu sayede hizmet sorun olmaktan çıkacak eğlanceye dönüşecektir.