Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Nakliye sektöründe her zaman en çok şikayet edilen konuların başında eşyaların çizilmesi, zarar görmesi ve taşıma işleminin uzun sürmesi gibi şikayetler gelmektedir. Firmamız vermiş olduğu asansörlü taşıma hizmeti ile bu konudaki şikayetlerinize son veriyor ve mağduriyetinizi de gideriyor. Son derece hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlayan bu sistem ile tamamen güveninizi ve tercihlerinizi kazanmaya devam ediyoruz.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Taşımacılık konusunda özellikle çok yüksek katlarda bulunan evlerin veya ofislerin taşınması esnasında her zaman zaman ve eşyaların zarar görmesi nedeniyle şikayetler söz konusu olmaktadır. Bu durumu göz önüne alan firmamız, ayrıca çalışanlarını da ağır eşyaları çok kat çıkarmaktan veya indirmekten kurtarmak için asansörlü evden eve taşıma hizmetini size sunmaktadır. İstanbul Asansörlü taşıma işleminin en büyük avantajlarından birisi öncelikle eşyalarınızın güvenliğidir. Bunun yanında son derece çabuk bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirme şansına da bu sistem ile sahip olabilirsiniz. Asansörlü taşıma işlemi insan gücüne çok fazla ihtiyaç duymadığı için de yorulmak gibi bir sonuca da neden olmamaktadır.

İstanbul Asansörlü Taşıma

İstanbul Asansörlü taşıma hizmeti almak isteyen insanların en çok merak ettikleri bir konuda fiyat konusudur. Size bu konuda hizmet veren firmamız taşımada ki kolaylıkları çalışanı için sunmaktadır. Fiyat belirlerken nakliye mesafesini göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız asansörlü taşıma hizmeti ile hem çalışanını rahatlatmakta, hem de uygun fiyatlarla nakliye işlerinizi daha hızlı görmektedir.

İletişim
  • 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL
  • Abdurrahmangazi Mah. Petrolyolu Cad. Lokmak Hekim Sok. No:35 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • 0216 496 19 78
  • 0532 632 19 78
  • 0532 344 20 93
  • info@ikizlernakliyat.com