Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama işlemleri konutların, işletmelerin, ofislerin ya da mağazaların veya herhangi bir üretim kurumunun tüm malzemelerini, belli bir alanda geçici süreler ile kiralama süresine göre değişecek bedeller ile muhafaza edilmesidir. Nakliyat hizmet sınıfındaki bu hizmet sunumunu eksiksiz bir şekilde ve kaliteli olarak yerine getiren işletmemiz, depolama konusunda yaptığı tüm işlemler neticesinde, ihtiyaç sahipleri tarafından takdir ile karşılanmıştır.

İstanbul Eşya Depolama

İşletmemizin sunduğu İstanbul eşya depolama hizmetleri, belli standartlar dahilinde yerine getirilmektedir. Eşyalar uygun nitelikteki malzemeler ile ambalajlı olmalı ya da uygun nitelikteki koruma malzemelerinin içerisine konulmalı veya buna benzer tedbirler alınmış olmalıdır. Bu kriterlere uyan malzemeler, depolarımıza alınarak muhafaza edilmektedir. Bir diğer önemli husus ise, eşyaların depomuza girdiği andaki durumlarının ve miktarlarının net olarak tespit edilmesidir. Bu husus sayesinde depolama hizmetine tabi tutulan eşyalar, hiçbir hasar ya da eksilme olmadan, mevcut şekilleri ile hizmet alan şahıslara geri iade edilecektir. Bu süreç zarfında eşyalarınızın hasar görmemesi, güvenli ortamlarda tutulması ve kayıpların önüne geçilmesi, firmamız sorumluluğunda bulunmaktadır. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunumumuz, bahsedildiği gibi tüm eşya cinsleri ve tüm eşya sahiplerine aynı titizlik ile verilmemektedir.

Eşya Depolama Faydaları

Eşya depolama işlemleri her cins eşya grubunun, hiçbir olumsuz etkene maruz kalmadan, geçici süreler ile belli alanlarda bulundurulması, güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede alınması ve ihtiyaç duyuluncaya kadar kaliteli hizmet anlayışı içerisinde muhafaza edilmesidir.Bazen öyle zamanlar olur ki eşyalarınızın depolanması gerekebilir bu hizmete ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun sağlanabilmesi adına aradığınız eşyalarınızı belirlediğiniz zaman zarfında en sağlıklı şekilde muhafaza edip güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayacak kurumsal ve resmi bir firmadır. Firmamızın sektöründe 30 yıllık bir geçişe sahip köklü firmadır.