Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işi yapan birçok firma olabilir ama işini bizim gibi yapan bir evden eve taşımacılık firması olmadığını bizi tanıyınca anlayacaksınız. Evinizi taşımaya karar verdikten sonra bizi aramanız ve adresinizi vermeniz yeterli olacak. Evinizi ve tüm eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirdikten sonra aynı düzende taşıma işini gerçekleştireceğiz.

İlk önce expertizimiz evinize gelerek eşyalarınızın çeşitleri ve taşıma şekli hakkında bir rapor hazırlayıp şirketimize sunacak daha sonra beyaz eşya demonte ekibimiz evinize gelerek bütün beyaz eşyalarınızı tesisatlarından sökerek taşınmak üzere paketlerler, bunu takiben evinize gelen paketleme ekibimiz bütün eşyalarınızı aynı düzen ve dikkatle guruplarına ayırıp paketlerler.

Eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmesine müsaade etmeden en güvenli şekilde nakliye aracına yerleştirirler. Her kata rahatlıkla ulaşan asansörümüz ile eşyalarınızı merdivenlerden indirmek ve zarar gelmesini engellemek çok kolay, evinizi eski yerinden taşırken gösterdiğimiz hassasiyeti yeni evinize yerleştirirken de göstereceğiz. İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetini veren Garanti nakliyat size tüm bu hizmetleri sunarken memnuniyetini ön planda tutar.