Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kurumsal olarak faaliyetlerini uzun süredir devam ettiren evden eve nakliyat firmamız ideal sonuçlar almanız ve güvenli şekilde bir yerden başka yere eşyalarınızın ulaşması için sistemli şekilde çalışmaktadır. Tecrübeli ekip ve donanımlı teknik alt yapı ile kapsamlı sonuçlar alırsınız.

Evden Eve Nakliyat , Sigortalı Taşımacılık

Evden eve nakliyat firmamız, eşyaların taşınması öncesi son derece kaliteli ambalajlama malzemeleri ile nambalajlama yapmakta olası durumlara karşı sigortalama yapmaktadır. Yani eşyalarınız taşınmadan önce ücretsiz eksper gelir ve liste hazırlar. Bu listedeki eşyalara yolda zarar gelirse sigorta firmasının verdiği sözleşme kapsamında zarar karşılanacaktır. Bu noktada içeriğin doğru şekilde okunması gerekir. Sözleşme kapsamında olmayan durumlarda müşterilerimiz beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilmektedir. Bu yüzden de açıklanmasını talep edebilir, okuyabilirsiniz. 

Evden Eve Nakliyat , Şehir İçi Ve Şehirlerarası Uygulamalar

Aynı şehir içinde bir yerden başka bir yere eşyalarınızı taşımak için evden eve nakliyat firmamızdan yararlanabilirsiniz. Uygulamalarda tüm süreç konusunda gereken hassasiyet firmamız tarafından sağlanmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti güvencesi ve de kapsamlı çalışmalarla etkili şekilde süreç tamamlanmaktadır.  Fiyatlar konusunda şehri içi ve şehirlerarası sonuçlar farklı olacaktır. Bunun nedeni şehirlerarası kullanılan araç özellikleri ve yakılan yakıtın daha fazla olmasıdır.  Ancak genel olarak bütçe ayarlaması konusunda size yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Firmamızdan isteğe göre depolama alanları bakımından da hizmet alabilirsiniz. Bunun dışında tüm taşıma ve depolama işlemlerinde eşya güvenliğini tehlikeye atacak bir işlem olmamaktadır.