Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı hizmeti için düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık hizmetler vermekteyiz. Sizin tek yapmanız gereken bizlerle irtibata geçip eşyanızın ne zaman ve nerden alınacağı ve nereye teslim edileceği bilgisidir. Uzman ekiplerimiz bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ve sizin isteklerinize en iyi cevap verecek şekilde sizlere geri dönüş yapılacaktır. Burada ki temel amacımız sizleri yüksek maliyetlerden kurtarmaktır. Birkaç kişi çok maliyetten ziyade daha fazla kişinin maliyeti bölüşmesi prensibi üzerine kurulu bir sistem uygulamaktayız.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul parça eşya taşıma hizmeti artık öğle bir hal almış durumdaki. Rekabet seviyesi üst sınırı dayanmış durumdadır. Firmalar kıyasıya bir rekabet içeriden sürekli yenilikler getirerek öne geçmek çabasındalar. Firmamız ise bu konuda her zaman öncü durumdadır. Zira şirketimizin sırf yeni teknolojiler için oluşturulmuş gerek internet ortamında gerekse fuar gibi organizasyonlara katılarak yeni gelişmeleri yakından takip eden ve ülkemiz için uyarlayan bir beyin takımı bulunmaktadır. Böylece tüm yenilikleri sizler için ilk bizim yapmamız çok rahat bir şekilde gerçekleşmektedir.

Parça Eşya Taşıma

Son günlerde meydana gelen yeniliklerden bazıları ise ambalajlama konusunda darbelerin şiddetine en aza indiren ambalajlama plastikleri geliştirilmiştir. Ayrıca eşyalarınız taşınma esnasında nerde olduğunu öğrenmek isterseniz internet üzerinde eşyalarınız bulunduğu konumu gösteren uygulamalar geliştirilmiştir. Artık eşyanızın nerde olduğu kalan mesafe gibi bilgileri çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz. Eşyanızın teslim edildiğinden hemen kısa mesajla size haber verilecektir. Parça eşya taşıma hizmetlerindeki teknolojiler bizimle ayağınıza kadar gelmektedir.

İletişim
  • 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL
  • Abdurrahmangazi Mah. Petrolyolu Cad. Lokmak Hekim Sok. No:35 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • 0216 496 19 78
  • 0532 632 19 78
  • 0532 344 20 93
  • info@ikizlernakliyat.com