Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Firma olarak şehiriçi nakliyat konusunda yılların deneyimine sizlere sunuyor ve en iyi şekilde geri dönüşler almanızı sağlıyoruz. Yıllardır bu konuda edilmiş olduğumuz deneyimle birlikte uzman personel kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, öncelikle bir müşteri hizmetleri temsilcisi sizleri ziyaret etmektedir. 

Şehiriçi  Evden Eve Nakliyat 

Şehiriçi evden eve nakliyat ile ilgili olarak bu ziyarette eşyaların durumu ve ebatları hakkında gerekli işlemler yapılıp sayı ve adet belirlenmektedir. Buna göre gerekli olan araç ve eleman temini sağlanmaktadır. Ekiplerimiz çok geniş çaplı çalıştığı için herhangi bir şekilde gün veya saat konusunda sizlerin vermiş olduğu gün veya saati işleme almaktadır. Kısacası sizlerin istemiş olduğunuz gün ve tarihte istediğiniz gibi, ekiplerimiz gelecek ve hızlı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirecektir. 

Şehiriçi Nakliyat 

Bu işlemler sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü ekiplerimiz zaten şehiriçi nakliyat konusunda uzman bir kadrodur. Sizler de hemen eşyalarınızın toplandığını göreceksiniz. Bu arada demonte yapılacak olan eşyalar varsa, hızlı bir şekilde demonte işlemleri gerçekleştirilir. Bundan sonra patpat poşet, kraft kağıt ve kolileme malzemelerinde konularak hızlı bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Araçlarda bulunan özel süspansiyon sistemi sayesinde eşyalarınız yolda herhangi bir zararla karşılaşmamaktadır. Bundan sonra siz de hızlı bir şekilde eşyalarınızın indirilip hızlı bir şekilde evlerinize teslim edildiğini göreceksiniz.

İletişim
  • 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL
  • Abdurrahmangazi Mah. Petrolyolu Cad. Lokmak Hekim Sok. No:35 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • 0216 496 19 78
  • 0532 632 19 78
  • 0532 344 20 93
  • info@ikizlernakliyat.com