Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon’da evden eve taşımacılık sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Trabzon evden eve nakliyat denilince firmamızın tercih ediliyor olması, sağladığımız güvenin en büyük belirtisidir. Bu güvenin oluşmasında en büyük etken, kaliteli hizmet anlayışımızdır. Yıllardır süre gelen nakliye hizmetlerimizde, kalite ile ekonomiyi birleştirmeyi başarmış firmamız, Trabzon nakliye firmalarının önde gelen temsilcisidir. Taklitlerimiz kalitemizi daha da yükseltmektedir. 

Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunumu

Trabzon evden eve nakliyat hizmetleri şirketimiz tarafından kusursuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu kusursuz ibaresinin altında, uygun taşıma malzemelerinin profesyonel eller ile bütünleşmesi ve firma markasının ortaya çıkmasından kaynaklanmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde ihtiyaç duyulan her çeşit malzeme, sektörde kullanılan en kaliteli malzemelerdir. Eşyalarınızın sarım işlemleri rakiplerimizin aksine, sıradan ince naylonlar ile değil, eşya grubuna uygun nitelikli hava kabarcıklı naylonlar ya da kalın dokudaki kumaş koruyucular ile yapılmaktadır. Montaj ve demontaj işlemleri de firmamızın uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Sıradan bir personelin demonte ya da monte işlemlerinde eşyalarınıza zarar vermesi söz konusu olmamaktadır. Eşyalarınız alındıkları yerde hangi durumda ise, yeni kuruldukları yerde de aynı durumda olacakları firmamız garantisi altında bulunmaktadır. 

Trabzon Nakliyat Farkı

Nakliye hizmetini müşteri memnuniyetine çeviren, bu hizmetin sunumunu sigorta kapsamına dahil eden, profesyonel anlayış ile taşımacılık sektörüne ismini veren firmamız, Trabzon nakliyat farkı ibaresinin karşılığı olarak yerini sağlamlaştırmış bulunmaktadır.

İletişim
  • 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:44 Kadıköy / İSTANBUL
  • Abdurrahmangazi Mah. Petrolyolu Cad. Lokmak Hekim Sok. No:35 Sultanbeyli / İSTANBUL
  • 0216 496 19 78
  • 0532 632 19 78
  • 0532 344 20 93
  • info@ikizlernakliyat.com